Vážení rodiče, milí účastníci,

s ohledem na současnou situaci jsme se se zástupci školy rozhodli pro změnu termínu zájezdu 20-110 Jazykový kurz v Edinburghu. Nový termín zájezdu je 27.9.- 4.10.2020. Zájezd by se uskutečnil za stejných podmínek jako v původním termínu. Samozřejmě nechceme nikoho vystavit žádným bezpečnostním rizikům. Zájezd by se uskutečnil s ohledem na aktuální vývoj situace. V případě, že by nebylo možné zájezd uskutečnit na podzim, přesunul by se na některý z jarních termínů v následujícím roce. V tom případě ale nemůžeme garantovat stejnou cenu, protože v současné době nevíme, jaké ceny služeb na rok 2021 poskytnou naši obchodní partneři z oboru dopravy, ubytování, výuky nebo pojištění.
Dejte, prosím, vědět, jestli s podzimním termínem zájezdu souhlasíte. Stačí jednoduché ANO nebo NE. Odpověď, prosím, zašlete do pátku 3.4.2020. Zájezd se bude konat v případě, že s přesunutím termínu bude souhlasit nejméně 40 účastníků. Pokud by se pro přesun termínu zájezdu vyslovilo méně rodičů, byl by zájezd zrušen a na zrušení zájezdu by se vztahovaly storno poplatky.

Velice Vás prosíme o pochopení, že momentálně není v našich silách zrušit všechny jarní zájezdy bez storno poplatku, neboť nám hrozí povinnost uhradit stornopoplatky za rezervace, které jsme provedli u zahraničních partnerů. Některé se snad podaří získat zpět, ale některé zřejmě ne. Vzhledem k nejasnému vývoji situace je také těžké předpokládat, jak bude dále situace vypadat. My se každopádně snažíme být maximálně vstřícní. Kde je to možné, účtujeme nižší než minimální 10% stornopoplatek. Ve Vašem případě by 10% storno poplatek činil 1290 Kč. Částka, která by pokryla naše náklady, činí 530 Kč na dítě, což není ani polovina storno poplatku ve výši 10 % z ceny zájezdu.
Velice si vážíme práce škol, které zájezdy pro žáky a studenty organizují, a také rodičů, kteří najdou v rodinném rozpočtu peníze na úhradu zájezdu. Moc bychom si přáli, abyste naše současné stanovisko s ohledem na těžkou aktuální situaci pochopili a abychom vše zvládli s respektem a vzájemným pochopením a mohli brzy navázat na předchozí spolupráci.

Děkujeme za pochopení!

S pozdravem
Ivana Bouchnerová

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
Prokopova 23
301 00 Plzeň
Telefon: 603 111 209
E-mail: ivana@protravel.cz
http://www.protravel.cz